Jak to działa

Home | jak to działa

Joannabioenergo.waw.pl

Jak to działa

Bioenergoterapia jest jedną z najdłużej stosowanych metod w dziejach ludzkości. Polega na świadomym korzystaniu z energii życiowej krążącej w obrębie ludzkiego organizmu. Przywraca zdrowie dorosłych i dzieci – często tam, gdzie zawodzą inne sposoby.
Zabiegi są bezdotykowe i bezinwazyjne, wykonywane z odległości kilkunastu cm od ciała bądź na odległość. Liczy się w nich intencja, czyli to, że jestem w stanie pomóc w realizowaniu siebie drugiemu człowiekowi.
Nie ma znaczenia na jakie dolegliwości się uskarżasz i czy masz już postawioną diagnozę lekarską. Na pewno nie mogę zaszkodzić .
Pojawienie się choroby świadczy tylko o tym, że system odpornościowy nie jest w stanie poradzić sobie z problemem, który wystąpił w jakimś organie lub części ciała. Terapeuta postępuje jak mechanik dokonujący jedynie regulacji wadliwie działającego systemu immunologicznego. Kiedy system zaczyna funkcjonować prawidłowo, organizm człowieka jest w stanie wytworzyć dowolną substancję potrzebną do całkowitego zwalczenia choroby. Tak oto ludzkie ciało leczy się samo, terapeuta potrafi wychwycić blokady i ukierunkować na zdrowienie i regenerację np.:organów, duszy, przeszłości, karmy.
Zajmuję się zabezpieczaniem, oczyszczaniem, medycyną wielowymiarową, uwalnianiem od uzależnień korzystając z różnych metod, m.in. z medycyny wschodu, transerfingu, bioenergoterapii, radiestezji, psychobiologii, litoterapii, operacji fantomowych, ziół. Wszystkie te metody stosuję również na odległość.

Joannabioenergo.waw.pl

Zapraszam!